fbpx
Світ
П’яний водій шокував поліцію зізнанням у вбивстві 25-річної давності
Слідчі порушили давню справу про нерозкрите вбивство в Бонні і переконалися, що чоловік, швидше за все, говорить правду

Житель Німеччини, затриманий за водіння в нетверезому вигляді, раптово зізнався поліцейським у вбивстві, яке він здійснив чверть століття тому.

52-річний житель Нижньої Саксонії був доставлений в поліцейську дільницю після того, як його кілька разів поспіль затримали за водіння з перевищеним рівнем алкоголю в крові.

В ділянці чоловік, який раніше не мав ніяких проблем з законом, раптом зізнався поліцейським, що в 1991 році зарізав в Бонні 38-річну жінку, повідомляє The Local.

Він розповів, що був у той час 26-річним студентом, і його протягом довгого часу мучили фантазії про насильство і вбивство. У підсумку він увірвався в будинок однієї з місцевих мешканок, надів на неї наручники, а коли вона почала кричати, кілька разів ударив нещасну ножем.

Слідчі порушили давню справу про нерозкрите вбивство в Бонні і переконалися, що чоловік, швидше за все, говорить правду. Наразі правоохоронці намагаються дізнатися, чи не числяться за ним ще якісь злочини.

За словами поліцейських, сам чоловік до цих пір не розуміє, що саме сподвигло його на зізнання. Він тільки сказав правоохоронцям, що знаходиться в розпачі через те, що в зв’язку із затриманням за п’яне водіння тепер втратить роботу.

Читайте також: В Україні з’явиться новий пункт пропуску до Європи

Джерело

Related Post

facebook