fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Здоров'я
П’ять днів в страшних муках – жінку в Білій Церкві залікували до смерті

У Білій Церкві 49-річну жінку лікарі залікували до смерті. Їй зробили операцію, після якої вона втратила пам’ять і два дні стікала кров’ю.

А на останок у жінки відмовили нирки та печінка і вона померла в лікарні в страшних муках, передають Надзвичайні новини.

В онкодиспансері міста їй зробили нескладну операцію з видалення з грудей невеликої злоякісної пухлини.

Але щось пішло не так. За словами дочки, мати підозрювала, що їй вкололи щось не те.

П’ять днів після операціями лікарі боролися за її життя, обкололи всілякими препаратами.

– Її довели до такого стану, що жінка при зрості 180 см та при вазі 73 стала під 100 кг. Губи лопалися, шкіра тріскалася – рідина не відходила, – розповідає донька загиблої.

Читайте також: Кожен українець уже винен 1,6 тисячі доларів

На це головний лікар лікарні тільки розвів руками, а працівники диспансеру припускають, що у жінки раку не було і від пухлини померти вона ніяк не могла.

Про причину смерті не знаю, але допускають, що в організм потрапив сильно токсичний препарат.

Зараз проводиться судмедекспертиза.

Джерело.

Related Post