fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Здоров'я
П’ять продуктів, через які ви набираєте зайву вагу

Дівчата завжди катують себе питанням про свою вагу, а саме – що є причиною набору зайвої ваги?

За словами дієтологів, головними винуватцями цього є вуглеводи. Але у всього в цьому світі є своя темна і світла сторона, і коли лікарі бойкотують вуглеводи, вони повинні вносити ясність всього одним словом: швидкі.

Класифікувати їх так дозволяє їх моментальне розщеплення, що означає зміну стану інсуліну, який не знає втоми: тепер це ваша зайва вага.

Фахівці зробили список продуктів, на які варто накласти табу (звісно, якщо ви не хочете перетворитися на кульку).

Цукор

Між словами «цукор» та «вуглеводи» можна спокійно поставити знак рівності. Адже цукор складається з них на всі сто процентів! Потрапляючи до організму, сахароза моментально засвоюється, розщеплюючись на фруктозу і глюкозу, живлячи наш організм і надаючи нам сил і бадьорості, що з одного боку добре і робить цукор обов’язковим продуктом. Наше тіло забезпечується цукром не тільки у вигляді білих крупинок, а й через інші продукти. Надлишки неминучі, і вони стрімко відкладаються під шкіру у вигляді жиру.

Крохмаль

Тут йде мова про так званий «нездоровий» крохмаль – рафінований і модифікований, який входить до складу десертів, майонезу та виробам з тіста. Справа в тому, що у промислових умовах крохмаль перетворює усі корисні властивості на шкідливі. Внаслідок цього, з’являються гормональні збої, зайва вага, атеросклероз.

Пиво

Так-так, великий животик не з проста називають «пивним». Наше тіло розцінює цей напій як паливо.

Білий хліб

Багато людей, тільки-но почувши про шкідливість хліба для фігури, викидають його зі свого раціону зовсім. І навіть не розбираються який це виріб – білий чи чорний, чи сірий. За словами дієтологів, набирати зайву вагу «допомагає» лише білий хліб. У ньому наявні крохмаль, порожні калорії, швидкі вуглеводи з нульовою користю.

Випічка

На випічку варто накласти табу. Булочки, печиво, рогалики, пироги, торти вони просто забирають у вас здоров’я та тонку фігуру. Жодний з цих виробів не обходиться в приготуванні без пшеничного борошна, модифікованого крохмалю та цукру.

Читайте також: СІМЕЙНУ ПАРУ ЗАСУДИЛИ НА 35 РОКІВ ЗА ЗІРВАНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Джерело.

Related Post