fbpx

Замість відпочинку в райському місці співак опинився в госпіталі. Всі плани перекреслені.

Співак Стас П’єха вирішив втекти від пітерських морозів на Балі. Шлях з міста на Неві на далекий тропічний острів пройшов без особливих пригод. «Знявся з ручника в Ленобласті, неабияк застуджений і втомлений. Стартував з «Пулково» в «Шереметьєво». Зміна терміналу (все за планом). Рейс на Бангкок в акурат за місцевим. Повний салон екс-міс (різного засолу) і темпераментних кавказьких татусів в італійській «облицюванні», – описав вояж артист на своїй сторінці в соціальній мережі.

Але пригоди почалися далі. «Бангкок, я опухлий. Злився з місцевістю. Ковбасить щільно. Радує тема, що 5 годин і я «в справі». Знову Борт-кондиціонер-кашель / горло », – продовжує Стас. І ось він на Балі. Просто, втомлений, але повний планів. «З пацанами вирішили знятися з міських поселеннях, на краси помилуватися та напруга зняти. Рвонули на «табуретках» (спортивний байк. – Прим. Ред.) По трасі. Взяли шолом і окуляри дауншіфтерскіе, і по газам. На трасі натовп «чайок» дзижчать і істерично сигналять зібралася. Беру розгін. Балийский винищувач на злеті мене зняв. Пішов з радарів і дріфтовал трохи на правому боці. Нога, коліно … посигналити на прощання і здувся. Весь день на травмі, в дорозі ».

Тепер артист хвилюється, «раптом міазми індонезійські в кров мою північну проберуться». Але друзі заходилися рятувати Стаса. «Хлопці напоумили, дали адресу госпіталю, приїхали і давай лікуватися. Від правця розстріляли, таблеток дали, забій та порізи обробили, замотали і упакованого на волю відпустили. Нудило-крутило … Прокинувся як після пива з димедролом », – розповів він про перший дня невдалого відпочинку.

Читайте також: ПАМЕЛА АНДЕРСОН ШОКУВАЛА НОВИМ ОБЛИЧЧЯМ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО

Джерело.

 

Related Post

facebook