fbpx
Breaking News
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Зі свого гіркого життєвого досвіду Наталя знала, багатьом чоловікам, які виявляли їй надмірну увагу, потрібна була тільки вона, а не її дитина, цей «багаж» її минулих любовних історій
Щаслива мати горнула до гpyдей одразу два маленькі клубочки — теплі, пахучі й такі рідні. А чоловік скоса поглядав на цю ідилію і сердився. «Віддай мені дітей і йди звідси, cтеpво!» — гаркнув так, що аж у вухах залящало. Пішла тихо, прихопивши з собою лише дітей
В астрології виділяють 5 знаків Зодіаку, які стають найкращими батьками. A ви знaйшли сeбе у цьому списку?
Інтернет
Пачка презервативів зробила з Козловського посміховисько

Віталій Козловський став посміховиськом через пачку презервативів. Естрадний співак, якому мати заборонила одружуватися, поділився в мережі не дуже вдалим фото зі своєю половинкою, пише “Апостроф. Лайм”.

Знімок був розміщений на особистій сторінці зірки в Instagram.

“Друзі, ненудного вам вечора і ноооочіі …” – підписався Козловський.

Фото: Instagram

 

Музикант поскаржився, що часто розчаровується в собі. Очевидно, спроба повеселити користувачів подібним фото також обернулася невдачею.

Читайте також – Відома топ-модель пройшлася вулицею без бюстгальтера (фото)

“Це Віталік нібито похвалився?”, “Віталік, ти зовсім женщіноподобним став чи геєм, чоловіком і не пахне ..”, “сфоткали, поклали на вітрину … Потім взяли класик, стерли усмішку з обличчя .. І пішли коню плащ міряти “, – коментують його фото користувачі.

Джерело

Related Post