fbpx
Політика
Парасюк жорстко висловився щодо працюючих у РФ України

Народний депутат Володимир Парасюк пропонує українським трудовим мігрантам, які працюють в Російській Федерації, їхати з речами і не повертатися в Україну.

Народний депутат Володимир Парасюк заявив, що не розуміє і ніколи не буде сприймати українців, які їдуть працювати в Росію.

“Це неправильно. Скільки б там грошей не було зароблено, скільки б вони їх не привезли в Україну, я це ніколи не буду сприймати по одній простій причині : ми вже десятки людей втратили під час боротьби проти цього ворога”, – сказав Парасюк в ефірі каналу “112 Україна”.

Він пропонує таким трудовим мігрантам не повертатися в Україну.

“Я дивлюся реально на речі і хочу сказати, ми завжди запитуємо їх думку, через те, що” вони працюють там в Росії “. Їм хтось забороняє туди їхати? Так їдьте, можете взагалі з речами. І більше не повертатися . Тут стоїть питання, чому ми не питаємо думки родичів загиблих учасників АТО або самих учасників АТО. Давайте дивитися двосторонньо на ці речі?”– заявив нардеп.

При цьому депутатів від БПП, які не підтримують введення візового режиму з РФ, він вважає “агентами Путіна, які дестабілізують становище”.

У МВС України підтримали ініціативу про введення візового режиму з РФ. У свою чергу, глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що введенню візового режиму з Росією повинна передувати “дуже серйозна політична і професійна дискусія”.

Також Клімкін зазначив, що введення візового режиму – це питання не найближчого часу. Разом з тим у четвер депутати Верховної Ради не встигли розглянути проект постанови, яким пропонувалося звернутися до уряду з рекомендацією невідкладно вжити заходів щодо скасування безвізового режиму з Росією.

За інформацією Інформаційна ЗМІ, депутати вирішили відкласти розгляд питання про скасування безвізового режиму з РФ у зв’язку з небажанням найбільшої в парламенті фракції “Блок Петра Порошенка” підтримувати цей документ.

Читайте також: НАЙСТАРІШИЙ КІТ ПЛАНЕТИ ВІДСВЯТКУВАВ СВОЄ 31-РІЧЧЯ

Джерело.

Related Post