fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Політика
Партія Меркель просить главу Європарламенту піти після закінчення повноважень

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц повинен покинути свій пост в кінці свого терміну і поступитися правоцентристському депутату Європарламенту.

Про це заявили представники партії канцлера Ангели Меркель у Німеччині, повідомляє EUobserver.

Шульц, німецький соціал-демократ, є керівником Європарламенту з січня 2012 року. Його нинішній термін триватиме до кінця року.

Шульц ще не оголосив, чи буде він балотуватися на третій термін, але у Брюсселі очікують, що він прийме таке рішення.

“Є домовленість, що його замінить інша людина, коли термін закінчиться. І враховуючи, що пан Шульц – людина честі, я припускаю, що він буде дотримуватися власних зобов’язань”, – сказала Юлія Клокнер, заступником голови Християнсько-демократичної партії канцлера Меркель.

Раніше віце-президент Європарламенту Ришард Чарнецький  заявив, що лідери Євросоюзу повинні піти у відставку у зв’язку з результатами референдуму в Британії щодо членства в ЄС.

Джерело

Related Post