fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Парубій заявив, що спеціально заблокував підвищення зарплат депутатам

За його словами, високі зарплати депутатів є антикорупційним запобіжником, але зараз це питання є передчасним.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій на засіданні Національної ради реформ повідомив, що “свідомо досі не підписав постанову про підвищення зарплат для народних депутатів”.

“… Я свідомо досі не підписав постанову про підвищення зарплат для народних депутатів”, – зазначив Парубій.

Голова ВР також зазначив, що “говорив з керівниками фракцій. У вівторок ми впорядкуємо це питання і змінимо постанову без збільшення зарплат”.

“Вважаю, що високі зарплати депутатів є антикорупційним запобіжником, але розумію, що зараз це питання є передчасним”, – додав спікер.

Як відомо, Верховна Рада України більш ніж удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів та інших членів парламенту.

Відповідна норма міститься в прийнятому напередодні парламентом проект постанови №5000-П “Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік”.

Читайте також: Б’ЮТІ-ПРОВАЛ: РЕГІНА ТОДОРЕНКО СИЛЬНО ПЕРЕБОРЩИЛА З МАКІЯЖЕМ

Джерело.

 

Related Post