fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Павло Воля прокоментував свій від’їзд з Росії

Воля вирішив розставити всі крапки над “i”.

Днями російські ЗМІ повідомили про те, що шоумен Павло Воля і телеведуча Ляйсан Утяшева разом з дітьми вирішили емігрувати з Росії до Іспанії.

Воля на сторінці в Instagram вирішив розставити всі крапки над “i” і прокоментував ситуацію. Як пояснив Павло, ні у нього, ні у дружини немає паспортів інших країн, тільки російські.

“Пропустив за вихідні. А тут прямо істерика в пресі: Воля і його сім’я виїхали жити до Іспанії. Всі, поїхали, блін. Зібрали дітей і пожитки, і звалили. Всі газети, як правило, не замислюючись, передрукували один і той же, кимось вигаданий текст. Хороша робота, панове журналісти. Пройдіть за зарплатою. Співгромадяни прочитали це, перейнялися почуттями. Хтось пошкодував, хтось привітав навіть. Інтернет потужно обговорив це. Люди розділилися на дві групи: більшість хотіла б теж куди-небудь звалити, причому неважливо куди. Менша частина включила Сталіна. Слава Богу, менша. Ви знаєте цих ура-патріотів, які по-російськи без помилок не можуть написати короткий коментар. Щоправда, як і завжди, це люди з закритими профілями і фотографіями кошенят на аватарці. Не хочуть показувати своїх облич. Соромляться себе вони. Такі таємничі “ніхто” з громадянською позицією. Сміх, та й годі. Ми нікуди не поїхали! Не дочекаєтесь. та куди ж поїдеш від таких веселощів і народної уваги? Ще раз: ніякої еміграції, ніякого ПМЖ. Ну і для довідки: з Російським Паспортом можна виїхати з Росії тільки на час візи”, – заявив шоумен.

Читайте також: МАГАЗИНАМ ІВАНКИ ТРАМП ОГОЛОСИЛИ БОЙКОТ ЧЕРЕЗ ВИСЛОВЛЮВАННЯ ЇЇ БАТЬКА

Джерело.

Related Post