fbpx
Breaking News
Нас чекає новий хіт від головної “попи” країни: настя Каменських розповіла про нову запальну пісню і коли її представить.
Ось такі чудові солодкі повітряні пончики ми готуємо разом з донечками. Вони виходять м’якесенькі як пух, довго лишаються свіжими,  можна готувати з різними начинками. Ми найбільш полюбляємо з вареним згущеним молоком, а ви можете взяти повидло та іншу начинку. рецепт надійний і перевірений!
Дуже смачний рецепт салату з печерицями порадила мені кума. Всі інгредієнти, окрім грибів, білого кольору. Тому салат виглядає оригінально, по-зимовому, дійсно асоціюється зі снігом. Але “ізюминку” сюди вносить овоч, який дуже пасує у цьому салаті, додає соковитості та втамінів, котрих так не вистачає зимовим салатам
Дiзнaйтеся, що чекає на вас завтра! Зазвичай не дуже вірю в такого роду передбачення, але тут все збіглося з моєю життєвою ситуацією. Навіть не знаю, як вийшло так точно! Дякую!
Я вступила до коледжу, а бабусі не стало через кілька місяців. Вона пoмeрла у мене на очах. Я нiколи не забуду цей обпaлюючий жaх безвиході. І я залишилася одна. Я не могла їсти, пuти, спати. За пару тижнів втратила 8 кг. Втратила інтерес до життя. Потім, мабуть, Бог мене нагородив
Економіка
Пенсії по-новому: українцям рoзповіли, яk отримати великі виплати

В Україні зареєстровано понад 11 млн пенсіонерів – середній розмір виплати після перерахунку сягнув понад 3 тис. гривень.

Незважаючи на це, левова частка українців досі живуть зі значно меншими пенсіями, пише “Обозреватель”

Головний спосіб збільшити розмір майбутньої виплати – працювати офіційно. Чим вища “біла” зарплата, тим краще. Якщо ж людина офіційно працевлаштована, але на мінімалку, то на гідну пенсію можна не розраховувати.

За словами юриста Олександра Плахотника, ті, хто працює неофіційно, не просто позбавляються можливості отримати пенсію, вони також не можуть претендувати на лікарняні, дeкрeт, оплачувану відпустку і субсидію.

“Єдина можливість захистити свої права – правильно оформити трудові відносини. Якщо ви просто на словах домовилися виконувати будь-яку роботу за щомісячну плату, гроші в конверті, то такий працедавець вам нічого не винен”, – зазначив юрист.

Читайте також:ПОРОШЕНКО В ТУНЕЛІ КОХАННЯ РОМАНТИЧНО ЗВЕРНУВСЯ ДО ДРУЖИНИ: ЗВОРУШЛИВІ СВІТЛИНИ, ЯКІ АКТИВНО НАБИРАЮТЬ ЛАЙКИ І КОМЕНТАРІ В СОЦМЕРЕЖАХ

Друга можливість підняти суму виплат – вийти на пенсію пізніше. Зокрема, за кожний місяць відстрочки виплати її розмір збільшується на 0,5%. При цьому, якщо відстрочити пенсію більш ніж на 5 років, надбавка за кожні 12 місяців складе 0,75%.

Наприклад, якщо людина заробила на пенсію в розмірі 3 тис. гривень, але при цьому вирішила отримувати її не в 60, а в 61 рік, розмір виплати збільшиться як мінімум на 180 гривень. А якщо вийти на заслужений відпочинок на 6 років пізніше – пенсія збільшиться на 1170 гривень.

Related Post