fbpx
Breaking News
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Крізь сльози дівчина сказала, що любить мого чоловіка і благає мене, його відпустити. Вона повідомила, що вже близько півроку вони зустрічаються, і він відчуває до неї ті ж почуття, але боїться образити мене, тому що у нас з ним сім’я. В кінці моя співрозмовниця вимовила фразу, яка повалила мене в шoк: «ви ж пожили добре, дайте іншим пожити!»
Здоров'я
Передозування вітамінів нeбeзпeчніше за авітаміноз: лікар заборонив напихати дітей таблетками

З приходом весни наш організм потребує вітамінів і ми біжимо до аптеки та купуємо першу ліпшу баночку пігулок, які нібито повинні вирішити всі наші проблеми, у тому числі такий же метод застосовуємо і для дітей.

У першу чергу дитині потрібне збалансоване харчування. Організму потрібно допомагати, а не лікувати. Джерело

Про це говорить лікар-педіатр Дмитро Чеснов, зокрема фахівець розповів, чим загрожує перенасичення дитячого організму вітамінами.

“Організм дитини влаштована так, що йому треба просто допомагати, а не лікувати. Він сам підказує, що йому потрібно. Ось дитина тягнеться за солодощами, подумайте, може, у нього енергетичний голод?

Або пальчиком в сільничку – зверніть увагу, чому він так робить? Діти все нам підказують, тому мамі треба не сидіти в інтернет-чатах, а звернутися до педіатра”, — сказав Чеснов.

Читайте також: Коли дітям з нежиттю і кашлем можна йти в школу або дитсадок: пояснила Уляна Супрун

Взимку діти часто страждають через авітаміноз. Але це не означає, за словами фахівця, що одразу ж потрібно бігти до аптеки та запихати своє чадо синтетичними вітамінами.

“Не треба напихати дитину таблетками, для дитячого організму менш шкідливий невеликий гіповітаміноз, ніж маленький гіпервітаміноз. Передозування таблетованими вітамінами більш небезпечне для організму, ніж невеликий недолік того чи іншого мікроелементу”, – уточнив педіатр.

Він також додав, що у щоденному дитячому меня повинні обов’язково бути присутні молочні продукти та м’ясо.

“Про овочі та фрукти теж не забуваємо — це донатори клітковини і мікроелементів. Багато мами дають дітям риб’ячий жир, але сьогодні, умови доступності практично всіх продуктів харчування, це скоріше маркетинговий хід, ніж реальна користь.

У той же час риба донатор фосфору і кальцію, вона дуже корисна. При цьому треба пам’ятати, що річкова риба може викликати алергічні реакції”, – пояснив лікар.

Як підкреслив медик, якщо дитина збалансовано харчується та активно рухається і достатньо часу проводить на свіжому повітрі, немає необхідності у штучних вітамінах з аптеки.

Related Post