fbpx
Breaking News
У листопаді вона просто пішла у ванну і … Модель не знала що вагітна і народила у ванній! :)
Мої їли б хоч кожного дня! Не знаю, як у вас, а на моїй кухні зелені шпинатні млинчики і оладки – вже постійні жителі і стали улюбленцями всієї родини! Ділюся двома своїми перевіреними класними рецептами: млинців і оладок. Ловіть – можливо, пригодиться!
Не тільки для приготування їжі: 10 способів використання рослинної олії, які вас здивують! Можливо, й не всіх, але багатьох – точно ;)
За столом зі смачними наїдками і пляшкою вишуканого вuна красувався чоловік Катиної знайомої, яка роками гарує на заробітках. – Знайомся, це моя найкраща подруга. Вона… – Далі не треба, – безцеремонно перебила Катя. – Правда, Вікторе? Як дружина? Коли повернеться із заробітків? І чи варто повертатися?
Жити з такою кpoвожерливoю ​​леді небезпечно! Найжoрcткіші знаки Зодіаку серед жінок
Суспільство
Перехід на літній час в Україні: коли переводити годинник

Перехід на літній час в Україні у 2019 році відбудеться в неділю, 31 березня.

Згідно з офіційними нормами, щорічно перехід на зимовий час відбувається у останню неділю жовтня, а на літній – в останню неділю березня. У цю ніч українцям доведеться перевести стрілки на годину вперед. Джерело

Практика переведення годинників була прийнята Кабміном у 1996 році, і за останні 20 років її критикували практично всі.

У 2012 році в Україні серйозно задумалися про те, щоб припинити переведення, але тодішній уряд Миколи Азарова не захотів навіть розглядати це питання.

Читайте також: “Муніципальна няня”: як працює проект підтримки батьків

Лікарі вважають, що перехід на літній час – це завжди стрес для людського організму. У перші дні адаптації навіть зростає ризик інсульту.

Відомо, що найчастіше він трапляється в ранкові години, а якщо прокинутися на час раніше, хвороба отримує більше шансів.

Related Post