fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Переможець «Х-фактор−6» презентував свій неймовірно яскравий дебютний кліп (відео)

Нещодавно талановитий Костя Бочаров (MÉLOVIN) стояв на сцені «Х-Фактор − 6» і не вірив, що його щастя настане зовсім скоро!

По-справжньому космічний учасник підкорив глядачів своєю неординарністю, харизмою і емоційним виконанням. Зараз цей незвичайний хлопець готовий до нових звершень, і одне з них − дебютний кліп на пісню «На взлёт».

Режисером нової дебютної роботи виступив Олександр Тонконог. Творча команда доклала всіх зусиль, щоб цей кліп вийшов магічним і цікавим, а також відрізняв виконавця від інших артистів.

І, треба зізнатися, у них це вийшло! Яскрава і видовищна картинка, що супроводжує вокал Кості, вмістила цілий світ! Оригінальне рішення − всі дива відбуваються на кришці рояля. На ньому росте справжній оазис!

«Ця робота є дебютною, і це був дуже цікавий експеримент для нашої команди. Зйомка тривала один день, і цей короткий відрізок часу був насиченим як приємними відкриттями, так і різними форс-мажорами.

Окремої уваги заслуговує наш креативний, «живий» рояль − його створення стало теж свого роду мистецтвом», − розповів MÉLOVIN.

Також юний Костя зазначив, що на цій роботі сюрпризи не закінчуються.

«Зараз наша команда починає працювати над абсолютно іншим, новим проектом, що істотно відрізняється від усього, що ми робили раніше. Ми впевнені, що зможемо приємно здивувати вас!», − запевнив хлопець.

Читайте також: Х-ФАКТОР: ШАНУВАЛЬНИКИ ОБГОВОРЮЮТЬ КАРДИНАЛЬНО ЗМІНЕНУ ОКСАНУ МАРЧЕНКО (ФОТО)

Джерело.

Related Post