fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Авто
Шахраї придумали новий спосіб “заробітку” на дорогах

Шахраї придумали новий спосіб “заробітку”, жертвами якого можуть стати водії вантажівок, передає Autonews.

Автори “схеми” садять на узбіччі пустельної дороги манекен, який своєю позою здалеку нагадує п’яну людину, а коли повз ляльку проїжджає вантажівка (автопоїзд або середньотонажник), виконавець смикає за мотузку.

Щоб “людина” впала точно під колеса великовантажа, і у водія склалося враження, що він збив пішохода.

Варіантів розвитку подальших подій два. Найчастіше вчиняють так: шокований водій зупиняє вантажівку і біжить дивитися на “збитого пішохода”, і в цей момент з’являються молодчики, які обчищають кабіну вантажівки або (так як справа відбувається вночі і в безлюдних місцях) погрозами вимагають гроші.

Але якщо шокований водій продовжує рух, його починає переслідувати легковик. І коли вантажівку змушують зупинитися, хлопці, що вийшли з машини, пояснюють, що стали свідками того, як далекобійник скоїв наїзд на пішохода і, відповідно, їх мовчання коштує певну суму.

Побачивши на узбіччі, біля відбійника або прямо на дорозі фігуру, схожу на людину (тим більше, що це може виявитися не манекен), гранично знизьте швидкість, але не зупиняйтеся повністю. По можливості – візьміть лівіше, хоча шахраї зазвичай вибирають вузькі місця.

Проїхавши повз, попередьте колег по рації і, що вкрай бажано, зателефонуйте в поліцію. І, звичайно, користуйтеся відеореєстраторами: електронний свідок допоможе не тільки довести правоту, але і, в разі сумнівів, зрозуміти, що сталося, не виходячи з автомобіля.

Читайте також: ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Related Post