fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Світ
Пeрeрвaна вaгaтнiсть: ця жінка втратила двох дітей відразу

Мені говорили, що ніхто не знає справжнього кохання, поки у нього не народиться дитина. Я можу сказати те ж саме про справжнє горе.

29-річна Жаклін Хой втратила своїх близнюків Генрі і Вільяма в 37 тижнів. У їхній родині ростуть двоє дітей: дворічний Едвард і 8-річний Лохлан. Коли подружжя дізналося, що у них буде двійня, вони сміялися: «У нас у дворі буде ціла футбольна команда!»

“На шостому тижні лікарі повідомили нам, що у них одна плaцeнтa на двох. Як сказав наш доктор, у них різні спальні в одному будинку. У кожного свій амніотичний мішок, але загальне життя”, -каже Жаклін.

Такий стан загрожує ускладненнями вaгiтнoстi. Кожні два тижні Жаклін ходила на обстеження, щоб упевнитися, що близнюки розвиваються нормально:

“Ми дізналися, що вони обидва хлопчики, на 14 тижні. Ми дуже швидко визначилися з ім’ям для Генрі, але з другим виникла заковика. Довго не могли вирішити: Вільям або Роберт”.

13 лютого 2017 місіс Хой прокинулася, щоб проводити в школу старшого, Лохлана. Але щось здалося їй неправильним цього ранку:

Мої хлопчики були незвично тихими. Ви завжди можете відчути, як діти рухаються в животі. Зазвичай, якщо вони були спокійні, я просто випивала склянку холодної води і лягала в ліжко.

Вони прокидалися від цього. Але не цього разу. Через тривогу мені стало дуже боляче, і моя мама повезла мене до лікарні”.

Після того, як їй зробили УЗД, лікарі повідомили Жаклін, що Генрі, на жаль, пoмeр:

“Я не знала, куди мені подітися від болю. Я хотіла прокинутися з цього кошмару, щоб цього нічого не було. Але я не могла”.

Серце Вільяма ще билося, хоча і слабо, і лікарі наполягли на негайному кесаревому. Проте всі зусилля виявилися марними, друга дитина пoмeрлa прямо під час пологів, і реанімувати її не вдалося:

“Я чула, як плакав мій чоловік. Я не хотіла відкривати очі. Я не хотіла визнавати, що це реально, це не могло бути правдою”.

Жаклін згадує, що чоловік відчував себе настільки ж спустошеним.

Читайте також: ГОЛОВНІ РЕЧІ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ДОКИ ДИТИНІ НЕ ВИПОВНИЛОСЯ 5

Зараз подружжя Хой є волонтерами фонду Stillbirth Foundation («Фонд мeртвoнaроджених»). Завдання фонду полягає в освіті подружніх пар про причини проблем під час вaгiтнoсті і в фінансуванні досліджень, які рятують життя ще не народженим дітям.

Вони вдвох вже зібрали значну суму пожертвувань у 13 тисяч австралійських доларів. І мають намір взяти участь в благодійному марафоні в кінці травня:

“Ми не можемо повернути Вільяма і Генрі, але ми повинні зробити все, що від нас залежить, в пам’ять про них”.

Джерело.

Related Post