fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Політика
Пересічка – міф! Парасюк шокував Західну Україну правдою про правило 5-ти днів (відео)

Значна частина жителів прикордонних регіонів Західної України, в тому числі і Закарпаття, вже давно пересіли за недорогі європейські авто на іноземних номерах.

Однак на власників таких транспортних засобів повісили важку повинність: кожні 5 днів українці змушені перетинати кордон. Але недавно відомий народний депутат повідомив цікаву новину: традиція 5-денної “пересечкі” – міф без законодавчої підстави, пише Голос Карпат.

Про це Володимир Парасюк розповів на зборах у Львівській ОДА. За його словами, це правило не має ніяких законодавчих підстав – дана норма стосується тільки комерційних авто.

Чому ви не даєте пересуватися людям на своїх авто? Ми ж не на Марсі живемо в прикордонній області, де це питання на дуже високому рівні. За кожен день прострочення доводиться давати хабарі, шукати довідки – це все той рівень корупції, який потрібно викорінювати.

Ви не керуєтеся законами України – це чисто ваше внутрішнє бажання, закріплене довідками, висячими у вас на митниці. І найголовніше, що є люди, які виграли суди в цій справі і довели, що жодного закону або акта, що регулює це питання, немає.

Ця проблема дійсно стоїть дуже гостро. Нагадаємо, що закарпатці навіть створили ролик про “пересічку” – “Кожен п’ятий день”.

Читайте також: “Воно мені не треба”: відомий ТЦ відмовився обслуговувати клієнтів українською мовою (відео)

Джерело.

Related Post