fbpx
Breaking News
А ви знаєте, чому наші бабусі і дідусі так поважали і вживали топлене масло? Коли я починала хворіти, бабуся завжди мене ним годувала, а готувала таке масло вона сама ще за рецептом своїх предків. Користь топленого масла та як приготувати вдома.
Анжеліка «була в шоці», оскільки навіть не думала, що стане переможницею конкурсу. Школярка з Лозової визнана кращою художницею на конкурсі в Каннах.
Вже ввечері все відділення патoлогії гуло від cтрaшнoї новини. Цe сталося на сороковoму тижні вaгiтнoсті. Деякі матусі вже й провідали нещасну молоду жінку і шепотілися між собою. – Лежить, без бірки на руці на третьому поверсі, де всі з дітками. Катя намагалася зосередитися на читанні, але думки літали десь далеко
Весільний гороскоп на 2020: для якoго знаку Зодіаку рік Білого Сталевого Щура буде не найвдаліший в цiй серйозній справі, a хтo змoжете створити міцну сім’ю, що стане прикладом для багатьох
– Ти більше не можеш жити в таких умовах! Ти навіщо одружився? Щоб в бардаку жити? Он, у Яківни внучка – і красива, і рукаста, і домовита. Познайомити хочу. Побуваєш в будинку у істинної жінки, відразу від своєї втечеш! – нав’язування Марії Денисівни лунали на всю квартиру
Україна
Перевтілення за рік: комунальний медичний заклад, який не відрізнити від закордонних

Змінити систему маючи лише фінансування від держави – реально. Це на власному прикладі довів головний лікар столичного дитячого діагностичного центру. Тепер комунальний медичний заклад за зручностями не відрізнити від закордонних.

В центрі працює електронний талон. На якому вказано номер кабінету, час і дата. Саме таке повідомлення надійшло їй на телефон, коли вона ви записуєтесь на прийом до лікаря. Зробити це можна вдома через комп’ютер.

Раніше було потрібно 1 день витрачати на те щоб записатись, інший день на те щоб прийти до лікаря. В інших поліклініках ми були в черзі до лікаря педіатра три з половиною години,
– сказала мама пацієнтки Ірина Курило.

Зміни торік почав новий головний лікар центру – Андрій Семиволос. Коли тільки прийшов, був впевнений – довго тут не затримається, адже проблем було безліч.

Все вдалось відновити за державний кошт. 11 мільйонів гривень річного бюджету вистачило на зарплати, комунальні послуги, витратні матеріали, ремонт обладнання та будівлі. Для порівняння, це у тричі менше, ніж фінансування однієї з районних поліклінік столиці, розрахованої на таку ж кількість пацієнтів.

Головний лікар каже – стукав у всі двері. Вдалося вибити трохи додаткових коштів у міста, певні роботи будівельники зробили безкоштовно. Благодійники допомогли автоматизувати робочі місця лікаря та навчити персонал.

Тепер у планах до кінця року відкрити власний травматологічний пункт. А з квітня тут проводитимуть діагностику маленьким пацієнтам з центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Для цього виділять окремий день.

Читайте також:

Джерело

Related Post