fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Україна
Перша у світі дитина від трьох батьків народилася в Україні

На початку січня в Україні з’явилася перша у світі “дитина від трьох батьків”, народжена методом пронуклеарного перенесення ядер.

Унікальність методу в перенесенні ядер у вже запліднених одноклітинних ембріонах, розповів директор клініки Надія Валерій Зукін, пише УНІАН.

За її словами, 34-річній пацієнтці провели перенесення її та чоловіка ядер у донорську яйцеклітину, позбавлену ядра. Це дозволило отримати “реконструйовану” яйцеклітину з генетичним набором ядерної ДНК від матері та батька (приблизно 25 тис. генів) і цитоплазматичної ДНК від донора (37 генів). Відтак дитина має трьох батьків.

Наявність ДНК від трьох осіб було підтверджено при обстеженні дитини під час вагітності в лабораторіях України та Німеччини. Народження дитини після цього методу лікування зареєстровано вперше у світі, – наголосив Зукін.

Читайте також: Що робити, якщо дитина подавилася — перша допомога немовляті(відео)

Джерело.

Related Post