fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Перший в Україні: киян порадували величезним парком на даху

У центрі Києва з’явилася перша висотка з повноцінним парком на даху, передає “ABCNews”.

Площа парку близько 1 тис. кв. м. На даху житлового будинку є лаунж-бар та панорамний майданчик. У парку налічується понад 30 видів дерев.

Доступ на даху буде відкритий тільки для власників квартир та їх гостей.

park-na-dahu-2 park-na-dahu-3 park-na-dahu-4 park-na-dahu-5 park-na-dahu-6 park-na-dahu-7 park-na-dahu-8 park-na-dahu-9

Читайте також: Як культова українська поема ожила в американській відеогрі

Джерело

Related Post