fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Курйози
Пес з’їв паспорта і зіпсував сім’ї відпустку

Елла Арунделл, 32 роки , та її чоловік Рассел Мак, 35 років, з англійського міста Вінчестер, скасували свою поїздку на Майорку через кокер-спанієля Бейлі, який погриз паспорта їхніх дітей.

Пара зі своїми дітьми Ерін, Тіллі і Гаррі заплатили $ 3300 і готові були летіти в двотижневу відпустку на Майорку, пише Daily Mail.

Домашній улюбленець Бейлі змінив їхні плани.

Напередодні Елла зібрала всі документи. Дитячі паспорта залишила на видному місці.

Читайте також: ПРОТЯГОМ 7 РОКІВ ДІВЧИНА ХОВАЛАСЯ ПІД МАКІЯЖЕМ ЧЕРЕЗ РІДКІСНЕ ЗAXВOPЮВAННЯ ШКІРИ

Вранці Рассел почув шум і спустився на перший поверх, щоб подивитися, чим грає пес. Коли він гукнув собаку, той повернув голову. В зубах тримав залишки дитячих паспортів.

“Рассел піднявся в спальню і сказав: “Ми не їдемо у відпустку”, – розповіла Елла.

Наступні два дні пара намагалася вирішити проблему. Хотіли скористатися прискореною службою по виготовленню паспортів за 24 години. Там відмовилися. В аеропорту сказали, що не приймуть залишки паспортів, які Елла намагалася склеїти.

“Якби це були паспорти дорослих, ми б отримали нові на наступний день. Якщо це діти до 16 років, – треба чекати 7 робочих днів”, – розповіла жінка.

Зрештою, родина заплатила курортної компанії ще $ 1300 і перенесла поїздку на місяць.

Джерело. 

Related Post