fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Під час авіанальоту загинув чемпіон Європи з боротьби

Чамсулвара займався вербуванням дівчат-смертниць в ІД

В Іраку в ході авіанальоту недалеко від міста Мосул був убитий азербайджанський борець вільного стилю Чамсулвара Чамсулвараєв, який долучився до терористичного угруповання “Ісламська держава”.

Борець вирішив піти зі спорту в 2014 році, після чого приєднався до бойовиків ІД. За даними спецслужб, Чамсулвараєв займався вербуванням дівчат-смертниць.

Чамсулвараєв народився в Махачкалі в 1984 році. З дитинства займався боротьбою. Не зумівши потрапити в збірну Росії, в середині 2000-х років прийняв громадянство Азербайджану і далі виступав вже за цю країну.

У 2009 році спортсмен завоював “золото” чемпіонату Європи у ваговій категорії до 74 кілограмів. Також в його активі бронзова медаль світової першості.

Читайте також: ІДІЛ вербує кошенят

Джерело

Related Post