fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Суспільство
Під час гри загинула дитина

У суботу, 3 червня, в Вознесенську близько 20:00 12-річного місцевого жителя yбило струмом під час гри у дворі. Про це СВІДОК.info повідомили власні джерела в школі, в якій навчався хлопчик.

Дану інформацію виданню підтвердили в управлінні охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації.

Подія трапилася в районі вулиці Соборності. Компанія хлопців бігала у дворі по дахах гаражів.

У якийсь момент потерпілий схопився за високовольтний провід і його вдарило струмом. Прибула на місце “швидка допомога” констатувала смeрть.

За інформацією джерела хлопчик ріс у неблагополучній сім’ї і часто був сам по собі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Читайте також: ДТП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ЗАГИНУЛИ ЧОТИРИ ЛЮДИНИ

Джерело.

Related Post