fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Суспільство
Під час польоту у пасажирки вибухнули навушники (фото)

У пасажирки літака, яка летіла з Мельбурна в Пекін вибухнули бездротові навушники.

Дівчина слухала музику в літаку і заснула. Через кілька годин польоту вона почула різкий гучний звук.

“Я відчула, що моє обличчя горить, – говорить пасажирка. – Здерла навушники з обличчя і кинула на підлогу. Вони іскрилися і трошки горіли”.

Стюардеси залили навушники водою. Батарея і кришка розплавилися і приклеїлись до підлоги літака. Другу частина польоту пасажири терпіли запах розплавленої пластмаси, паленої електроніки і спаленого волосся.

“Люди стали кашляти і задихатися по дорозі додому”, – сказав пасажир.

В управлінні транспортної безпеки повідомили, що батарея в пристрої загорілася.

І в черговий раз нагадують про те, що батареї мобільних пристроїв повинні зберігатися в спеціальному місці для зберігання, телефон під час польоту не використовується, якщо пасажир втратив смартфон або інший пристрій, важливо виявити його або відразу ж звернутися до бортпровідників.

Читайте також: ШКОЛЯР ВЛАШТУВАВ РІЗАНИНУ В ПІД’ЇЗДІ

Джерело.

Related Post