fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Події
Під час прогулянки матір впустила немовля прямо в колодязь

У Харківській області тримісячна дитина втопилася в колодязі. Молода мама вийшла на прогулянку з дитиною на руках. Жінка посковзнулася і впустила немовляти. За фатальною випадковістю, воно впало у колодязь і загинуло.

Аліна ледве розмовляє – приймає сильнодіюче заспокійливе. Жінка поховала наймолодшого сина – тримісячного Дениску. Трагедія трапилася, коли молода мама вийшла з малюком у двір погуляти.

“Я пішла гуляти. І біля колодязя посковзнулася і не встигла схопити”, – каже Аліна Сотникова, мама загиблої дитини.

Через трагічну випадковість дитина, яку впустила жінка, впала у колодязь. Глибина – майже три метри. Аліна покликала на допомогу сусідів, але хлопчика дістали вже мертвим.

“У неї, найімовірніше, не було жодних шансів. Допомога прийшла досить таки швидко. Але це утоплення. Буквально дві-три хвилини людина живе”, – уточнив Сергій Баранов, заступник начальника слідчого відділу Барвінківського відділу поліції.

У поліції припускають – це був фатальний збіг обставин. Справу розслідують, як нещасний випадок. Аліна – матір-одиначка. Денис був її третьою дитиною. Сусіди про багатодітну матір говорять тільки хороше.

“Я не знаю, як це могло вийти, це просто нещасний випадок. Я не знаю, як вона могла так зробити”, – сказала Наталія Магда, сусідка.

“Ми до бабусі приїжджаємо в гості, нормальна сім’я, адекватна, без всяких пригод. Не питуща”, – додала Тетяна Панченко, сусідка.

Від першого шлюбу у Аліни залишилося двоє дітей, старшому синові – чотири роки. Після трагедії криницю закрили важким люком.

Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми “События” на каналі “Україна”.

Читайте також: ЩЕ ОДНА КРАЇНА СВІТУ СКАСУВАЛА ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Джерело.

Related Post