fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Під дулом криміналу: Росія силою зганяє солдатів на передову

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії примушують вступати до російського війська.

Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Зокрема зазначається, що бойовики мають складнощі з комплектуванням особового складу 1-го та 2-го (Донецьк і Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ. Крім того, бойовики масово відмовляються брати участь у бойових діях на Донбасі.

“З огляду на це, російське окупаційне командування, спільно із співробітниками ФСБ, нарощує заходи “примусово-добровільної” мобілізації, у тому числі шляхом фальсифікації кримінальних правопорушень”, – уточнюється в повідомленні розвідників.

Повідомляється, що кількість випадків, коли особам, затриманим за дрібні правопорушення, навмисно підкидається зброя, набої, вибухові речовини й вибухівка, зросла. Таким чином їх змушують підписувати контракти щодо проходження військової служби під загрозою кримінального переслідування.

Читайте також: Росіян залякують перед виборами

Джерело

Related Post