fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Політика
Під Харковом невідомий стріляв з гранатомета в будинок сестри нардепа

Пострадавших в результате происшествия нет. Информация о нем внесена в Журнал единого учета правонарушений.

У ніч на неділю невідомі з гранатомета обстріляли будинок народного депутата Ігоря Котвицького ( “Народний фронт”) в сел.Високий.

“Ми розцінюємо цей злочин, як замах на життя і здоров’я депутата Верховної Ради, а також як тиск і спроби залякати не тільки особисто Котвицького, але і всіх членів нашої команди”, – йдеться в заяві Харківського “Народного фронту”, повідомляє “Інтерфакс- Україна”.

Автори документа також вимагають розкрити злочин в найкоротші терміни, і надати І.Котвицькому держохорону.

“Сподіваємося, що правоохоронні органи докладуть максимум зусиль, щоб цей злочин був розкритий найближчим часом, а винні були покарані по всій строгості закону. Крім того, звертаємо увагу президента України на даний випадок і вимагаємо від Генеральної прокуратури якнайшвидше розкрити цей злочин і надати державну охорону Ігорю Котвицькому як народному депутату України”, – йдеться в заяві.

За інформацією відділу комунікацій ГУ Нацполіціі в Харківській області, повідомлення про подію надійшло в Харківський відділ поліції в 2.00 неділі. Постраждалих в результаті події немає. Інформація про нього внесена до Журналу єдиного обліку правопорушень.

Читайте також: КИЯНИН “ЗАТРИМАВ” ЖІНКУ, ЯКА НАРОДЖУВАЛА В КУЩАХ НА ВУЛИЦІ

Джерело.

Related Post