fbpx
Breaking News
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Події
Під Києвом поховали українку, по-звірячому вбиту голлівудським сценаристом

Рідні намагаються забрати дитину загиблої з США

Українку, яку в США по- звірячому вбив її цивільний чоловік, сьогодні поховали на батьківщині. Трагедія сталася місяць тому – знекровлене тіло дівчини знайшли у квартирі в Лос-Анджелесі, де вона жила з голлівудським сценаристом. За три тижні до цього у пари народилася донька.

Знайомі та близькі Яни – шоковані. Навіть у найстрашнішому сні ніхто й уявити собі не міг, що історія голлівудського кохання закінчиться таким жахом. 26 травня тіло українки в особняку Лос-Анжелеса знайшли без єдиної краплі крові.

Киянка Яна Касьян отримала юридичну освіту, виграла грант і поїхала на два роки вчитися в Америку. Свою долю – голлівудського сценариста – зустріла буквально в перші дні перебування в Америці. Пара познайомилася в ресторані. Потім він став батьком її дитини. І раптом страшна новина – Яну вбито.

“3 травня народилася наша крихітка – Діаночка, і після 25 числа, через 3 тижні, сталося щось неймовірне”, – згадує Наталія Борохова, тітка загиблої Яни Касьян.

Напередодні страшних подій Ганна гостювала у близької подруги.

“23 вона мені подзвонила вранці. Єдине, що сказала, що він накурився марихуани сильно і з’їв машрум, це гриби”, – каже подруга.

Яна забрала дитину і поїхала. Через кілька днів чоловік викликав її на розмову, а через три дні поліція виявила її понівечене тіло. Подруга зізналася – ще один шок близькі пережили, коли зрозуміли – Блейк вбив її відповідно до своїх малюнків-коміксів.

Сьогодні Яну Касьян поховали під Києвом. В Америці досі залишаються її мама і сестра, які намагаються забрати в Україну малу загиблої.

“Зараз йде процес удочеріння. Оформляють документи, щоб дівчинка перебувала з рідною сестрою Яночки, оформляють опікунство”, – додала Наталія Борохова.

Процес цей непростий, адже згідно з американськими законами, дівчинку можуть помістити в притулок.

Джерело

Related Post