fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
Під Києвом продовжуються масові протести. Дороги перекриті

Сьогодні, 24 січня, на в’їздах у Київ у зв’язку з акціями протесту, може бути частково заблоковано рух транспорту, розповідає glavred.info

Очевидці повідомляють про перекриття Бориспільської траси протестуючими в районі метро “Бориспільська”. Сьогодні, 24 січня, на в’їздах у Київ у зв’язку з акціями протесту, може бути частково заблоковано рух транспорту.

Як повідомили в прес-службі Національної поліції, “у зв’язку з можливими акціями на підтримку врегулювання транзиту, тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, з 7:00 ранку 24 січня можливо часткове зайняття учасниками цих заходів проїжджої частини на в’їздах у Київ”.

У поліції попросили водіїв враховувати зазначену інформацію при плануванні маршрутів руху.

Варто також відзначити, що очевидці повідомляють про перекриття Бориспільської траси протестуючими в районі метро “Бориспільська”, КП по трасі на Бровари, а також КП в бік Житомира.

Раніше у соцмережі повідомлялося про те, що автовласники зі всієї України в 07:00 збираються близько КП основних в’їздів до Києва, частково обмежуючи рух, а також спалюючи гуму на знак попередження проти затягування прийняття законопроекту 5567.

Читайте також: КОНТРОЛЬ ПО-НОВОМУ: ХТО ПЕРЕВІРЯТИМЕ ЗАРПЛАТИ УКРАЇНЦІВ І КОМУ ЗАГРОЖУЮТЬ ШТРАФИ

Джерело.

Related Post