fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Підлітки все ще мріють про новенький iPhone

Інвестиційний банк Piper Jaffray провів опитування серед американських підлітків щодо їхніх вподобання щодо смартфонів. Як виявилось, більшість все ще мріє про гаджет від Apple.

Тінейджери відповіли на запитання про наступний телефон. 79% у найближчий час планують купити iPhone. Цікаво, що у квітні 75% респондентів мріяли про “яблучний гаджет”. 69% юних американців вже володіли смартфонами Apple.

Дослідження показує, що маркетинг від Apple краще впливає на тінейджерів, адже 65% американців володіють гаджетами на операційній системі Android, але четверо з п’яти підлітків мріють про iOS.

В опитуванні взяли участь 10 тисяч підлітків, середній вік який 16 років, а середній річний дохід їхній сімей – 68 тисяч доларів.

Читайте також: Як Самсунг рятує Україну

Джерело

Related Post