fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Підліток затримав поліцейського, який хотів познущатися над ним

У Київській області був затриманий старший сержант поліції в підозрі розбещення неповнолітніх.

Підозрюваний від імені дівчини почав листуватися з 15-річним хлопцем та запросив його на зустріч.

Туди підліток прийшов не один, а з товаришем. Там і відбулося затримання збоченця, повідомляє ІА Мост-Дніпро.

Старшому сержанту поліції висунуто звинувачення в підозрі розбещення неповнолітніх (ч. 1 ст. 156 КК України). Зараз він перебуває під домашнім арештом (запобіжний захід за рішенням суду).

Читайте також: У родині Кличків мало не сталася трагедія (фото)

Джерело.

Related Post