fbpx
Україна
Підвищення “мінімалки” торкнулося 8,5 млн пенсіонерів – Розенко

Зростання соцстандартів вплинув на 80 видів соціальних виплат.

У зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів в Україні виростуть також розміри більше 80 видів виплат. В тому числі, підвищення стосується 8,5 млн пенсіонерів. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

За словами чиновника, також на 250 грн підвищиться виплата у зв’язку з втратою годувальника з числа військовослужбовців. Підвищення пенсії інвалідам війни та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС сотавом 200 – 340 грн, для інвалідів дитинства – 240 грн.

Пенсії, як зазначив Розенко, будуть переглядатися відповідно для 118 тисяч інвалідів війни та 8 тисяч інвалідів-учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

“Наступний етап – це підвищення з 1 січня 2017 року розміру мінімальної зарплати до 3200 грн, в тому числі для людей з інвалідністю, які працюють”, – цитує Розенко його прес-служба.

Як раніше зазначав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пенсія в Україні в середньому підвищується в середньому на 117 грн.

З 1 грудня в Україні більш ніж на 10% зросли мінімальні соціальні стандарти. В цілому за рік зростання мінімальних соцстандартів становить 16,1% при інфляції 12% (прогноз в базовому сценарії).

Читайте також: ОНИЩЕНКА В УКРАЇНІ ЧЕКАЮТЬ З РОЗПРОСТЕРТИМИ ОБІЙМАМИ – АП

Джерело.

Related Post