fbpx
Здоров'я
Після вживання антидепресанта у дівчини облізла шкіра з обличчя (фото)

Дівчина втратила 90% шкіри обличчя та ледь не осліпла після того, як випила антидепресант. Препарат під назвою ламотригін викликав синдром, що ледь не відібрав життя.

Студентці Халії Шоу зі штату Джорджия, США, віком 26 років медики приписали препарат ламотригін, який мав лікувати від біполярного розладу, іншими словами депресивного стану.

Однак через два дні після лікування в неї почала лускати та відпадати шкіра обличчя, спини та на грудях, в роті з’явилися пухирі. Халія поступово втрачала зір. Щоб полегшити страждання пацієнтки, лікарі ввели її в стан медичного сну. Коли дівчина прокинулася, то втратила волосся та шкіру, не бачила на очі.

“Я була шокована – все моє волосся відпало, не було нігтів”, – каже студентка.

Читайте також: ЯК ВИЛІКУВАТИ ЗАСТУДУ ЗА ДОБУ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТА

Коли спочатку пацієнтка звернулася до лікарів, ті думали, що прояви на шкірі є наслідком інфекційного захворювання. І лише після досліджень виявили згубний вплив засобу. Остаточний діагноз їй поставив дерматолог у медичному центрі Центральної Джорджиї. Тоді Халію перевели в опіковий центр. Зараз вона проходить реабілітацію. Волосся поступово відростає, медики намагаються повернути хоч частково їй зір.

Студентка подала до суду на компанію-виробника GlaxoSmithKline та вимагає компенсації 3,45 млн. дол.

“Цього не мусило статися. Це наслідок чиєїсь помилки”, – каже Шоу.

Джерело.

Related Post