fbpx
Breaking News
Гороскоп на 20 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а oсь дeяким знaкам треба остeрігатися
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Суспільство
Пізнє материнство є дуже корисним, – вчені

Як виявилось, материнство у зрілому віці є набагато кращим ніж раннє як для дітей, так і для самих матерів.

В експертів стосовно цього питання думки досі розходяться: одні вважають, що пізнє материнство загрожує проблемами зі здоров’ям – як жінки, так і маляти, або ж що у “пізніх” мам знижується фертильність та є вищий ризик вроджених вад у дітей.

Проте результати дослідження, проведеного в Данії і в якому взяли участь приблизно 5 тисяч жінок, показали інші результати.

Учені дійшли висновку, що старші мами рідше кричать на своїх дітей. Також вони менш схильні до застосування жорстких покарань. А їхні діти, відповідно, рідше мають емоційні та поведінкові порушення у віці 7 та 11 років.

Також перевага є у тому, що “пізні” мами зазвичай мають фінансову стабільність та вищий рівень освіти. Вони також перебувають у стабільніших стосунках із батьком майбутньої дитини. Але, на думку вчених, найбільш значущим позитивним фактором є сам вік жінки.

“Ми знаємо, що з віком у людей збільшується еластичність психіки, вони стають толерантнішими до інших та краще почуваються в емоційному плані. Ось чому психологічна зрілість є поясненням, чому старші матері не так часто сварять і застосовують фізичні покарання щодо своїх дітей”, – зазначає автор дослідження, професор психології із Орхуського університету Діон Соммер.

На думку науковців, менш “задисципліноване” середовище – це здоровіше та щасливіше дитинство.

Читайте також: СІМ ПРОСТИХ СПОСОБІВ ПОКРАЩИТИ ПАМ’ЯТЬ

Джерело.

Related Post