fbpx
Breaking News
«Катя, Катруся, відкрий очі, відкрий, тобі сильно бoляче? Ну, потерпи, не бійся, я з тобою». Ольга притискала до себе дитину, не в силах допомогти, намагаючись увібрати всю бiль: «Мамочко, не плач». Катюша із зусиллям стиснула повіки, як раніше, коли чогось дуже сильно боялася і більше Ольга ніколи вже не бачила той яскравий колір неба
Ірина хотіла увірватися в кімнату, вчепитися нігтями в зрадника чоловіка і в суперницю. Але ноги раптом стали ватяними. «За що?» – металося в голові. І шість років шлюбу як одна мить пронеслися перед її очима
– Навіщо ти мені дзвониш? На годиннику друга годині ночі. – Щоб сказати, що я так чекав цього дня з тобою, але не дочекався. Тобі весь час було ніколи. Більше я не змогла заснути до ранку. Думала про те, як ми жили, куди поспішали, як любили і чому так бездарно розтринькали цю любов
10 речей, які приносять у дім бідність і нещастя. Іноді винні звичайні речі, які притягують негаразди. Таких речей треба позбуватися!
– Мене не лякає обручка на його пальці
Без рубрики
Плутон має океан з рідкої води – вчені

Вчені зробили комп’ютерне моделювання теплової еволюції карликової планети.

Плутон має підповерхневий океан з рідкою водою. До такого висновку прийшли американські геофізики, які опублікували своє дослідження в Geophysical Research Letters, передає Lenta.Ru.

Вчені пояснюють, що в разі, якщо б підповерхневий океан на карликовій планеті замерз кілька мільйонів років тому, Плутон до теперішнього часу зазнав би сильного стиснення і деформації.
До теперішнього часу слідів глобального стиснення карликової планети не виявлено, і, отже, підповерхневий океан з рідкої води на Плутоні може існувати досі.
Геофізики підтвердили свою точку зору, провівши комп’ютерне моделювання теплової еволюції карликової планети.
Раніше вчені припустили, що 800 тис. років тому на Плутоні текли річки рідкого метану та азоту, а в його густій атмосфері могли йти справжні дощі.

Related Post