fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
рецепти
Пляцок “Слойка вишнево-горіхова” з подвійним кремом. Рецепт – перевірений, від гарної господині

Це як торт “Наполеон”, але у сто разів смачніше! Цей пляцок із незвичайними вишневими і горіховими коржами, а також двома видами крему – масляним і маковим.

Бомбезне поєднання! Рецепт – перевірений, від гарної господині. Джерело

Пляцок “Слойка вишнево-макова”

Тісто: 1 п. вершкового маргарину, 3-3,5 скл. борошна, 3 жовтки, 1 скл. сметани (20%). Форма 23Х26 см.

Маргарин перетерти з борошном, додати сметану, жовтки і замісити тісто. Поділити на 6 частин і на ніч поставити в холодильник.

Начинка: 800 г вишень у власному соку, 2 п. вишневого желе, 1 п. ванільного цукру, 3 ст. ложки крохмалю, 3 білки, 1 скл. цукру, 300 г волоських горіхів.

Вишні відцідити і з’єднати з сухою сумішю желе, крохмалем і ванільним цукром. Білки збити з цукром і додати різані горіхи.

Розкачати частину тіста, викластио 1/2 вишень, накрити другою частиною тіста, защипати краї, проколоти виделкою і випікати 25 хв при 190 градусах. Зробити 2 таких коржі. Третій зробити з білково-горіховою масою.

Читайте також: Oгipки по-корейськи: нeймовipно cмaчна, aпeтитна і opигінальна зaкуска, яка швидко готується. Збepeжіть собі, щоб не загубити цей чудовий рецепт

Крем 1: 300 г масла, 150 г цукру (можна замінити заварним кремом). Крем 2: 250 г макової маси (готової), 50 г цукру, 100 г масла.

Зібрати пляцок. Вишнева паляниця, маковий крем, масляний крем, білково-горіхова паляниця, маковий крем, масляний крем, вишнева палиниця, шоколадна глазур або інший декор.

Related Post