fbpx
Breaking News
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Тепло і туманно: синоптики попередили про щільні тумани по всій Україні.
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Авто
По-перше, це красиво: Притула та Береза потролили “Укравтодор” (відео)

Відомий український ведучий Сергій Притула та народний депутат України Борислав Береза вважають, що “Укравтодор” є найпотужнішим оборонно-промисловим підприємством.

Відео-тролінг з’явилося у нардепа на сторінці в Facebook.

“По-перше, це красиво. По-друге, це та сама ешелонована оборона, яка з’явилася природним шляхом нехлюйства, казнокрадства і завдяки зусиллям “Укравтодору”. Тобто “Укравтодор” – це найсильніше оборонно-промислове підприємство України. Воно захистить всіх, навіть якщо ми цього не хочемо “, – зазначив Береза.

Читайте також: На Прикарпатті чоловік віддав 200 тисяч гривень за “виграний” автомобіль

Джерело.

Related Post