fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
життєві історії
Подала на розлучення і тепер не можу змиритися з цією думкою

У шлюбі, є 3 дітей. Як жити далі? Мені 32 роки, у шлюбі 12 років. На межі розлучення з чоловіком, винна я. Джерело

Моєму чоловікові 38 років, працює. Посварилися на матеріальної грунті. Він пішов, вірніше я вигнала його з речами.

Справа дійшла мало не до бійки, і зі злості викинула деякі його речі з балкона. Ми не спілкувалися тижні 3, ні дзвінка, ніяких дій з його боку не було.

Я перша поїхала в будинок його матері і попросила вибачення, просила повернуться, на що він категорично відмовив, посилаючись на те що я повинна заспокоїться, він мені дає час, що і він повинен подумати про все.

Минуло 5 місяців, кілька разів я дзвонила і питала його рішення, що він надумав, говорив що не повернеться, або що не знає.

Матеріально не допомагає, якщо тільки чуть – чуть і то дітям по нужді. Довго думала, переживала.

Читайте також: Ось як можна залучити удачу, гроші і любов за допомогою звичайної шпильки

Я зважилася на розлучення, днями подала заяву. Він отримав повідомлення, мовчить. Значить згоден, я так зрозуміла.

Кожен день, днем ​​і вночі думаю про нього, про нашу сім’ю, діти.

Депресія, порожнеча в душі, ревнощі вбиває мене зсередини. Виплакати не виходить, образа варто. Хочеться вірити що повернеться, але це щось нереальне.

Обидва виявилися гордими, і мене зачепили його слова що я ще буду бігати за ним. Тому більше не ходила, що не благала.

Related Post