fbpx
Breaking News
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
З будинку мама нахабну доньку виставила, безсовісним чином онуків не пошкодувавши. Прийшла сестра до мене. Я до себе її не пустила – я ж собі не ворог, але і просто пройти повз втомлених племінників, не змогла. Видала сестрі ключі від нашої з чоловіком дачі і викликала їй таксі. Та, як виявилось, даремно
– Ось тобі, що, нормальних дівчат мало? – лаялася вона на Дениса. – Он їх скільки ходить – молодих, красивих, вільних, бездiтних. А ти розлучену з причепом знайшов. Навіщо тобі чуже насіння ростити та утримувати? Думаєш, він тобі хоча б подякує, коли виросте? Ага, тримай кишеню ширше! Ні-і-і, чужих дітей виховувати – марна праця
Зять, коли їде до мене в гості, питає, чи буде його улюблений салатик. І не дарма, бо цей смак – ідеaльний! У ньому зібрані всі найсмачніші продукти, які просто ідеально поєднуються між собою! Здuвуйте i ви свoїх рiдних!
– Слухай, у мене дуже цінна пропозиція. Зараз приїду. – Від візиту Маргарити, я доброго не чекала. Вона дуже скaндальна особа. Замучила свою власну маму до такого ступеня, що та попросила родину дочки з’їхати, тепер, ось, свекруха їх терпить
Суспільство
Подарунки, які краще повертати

Найчастіше, при спілкуванні з іншими людьми: авторитетними або значимими для нас, а також знаходяться в сильному негативному емоційному стані (злості, заздрості, образи тощо), ми отримуємо від них ” подарунки ” у вигляді різних суджень про нас (особистість, здібності, зовнішність), яким ми чомусь віримо, і некритично засвоюємо.

Добре, якщо ці “подарунки” заряджають нас позитивом або вірою в себе. Але зазвичай буває не так.

Як правило, “подарунки” ускладнюють і без того непростоту наше життя, або негативно впливають на здоров’я . Ми стаємо жертвою чужого “інтроектами”(це – захисний механізм психіки, при якому особа переймає судження, властивості, способи поведінки оточуючих ): вболіваємо, не можемо влаштувати особисте життя, обираємо не ту професію або роботу, живемо не так, як хотіли, а як повинні.

Все, що ви чуєте і покірно приймаєте від оточуючих, до вас не має ніякого відношення. Просто ви (разово або багаторазово) стали «зручною людиною» для скидання в вас «сміття», який не хочеться носити в собі. А так як подарунки не прийнято вручати без красивої обгортки, дарувальник спритно загортає їх у «трепетну турботу про вас», «бажання допомогти», «захистити …», «вказати …», що ви раді отриманому.

Як же себе убезпечити при спілкуванні?

По-перше, потрібно постійно пам’ятати, що (згідно з механізмом проекції) все, що людина говорить вам, він говорить про себе .

По-друге, можливий варіант, що якась частина істини в словах говорить все ж є, тому ділимо їх на 2, а краще на 4, або на 6 .

По-третє (найкраще), повернути те, що вам “подарували” .

Наприклад, ваша подруга каже, що «ти не жіночна». Швидше за все, саме ця проблема хвилює її все життя. Поверніть те, що належить тільки їй.

Якщо ваш «колишній» говорив, що «ви найгірша дружина в світі», то віддайте йому цей «найгірший варіант», а собі залиште «кращий».

Якщо ваша мама вважає, що ви «не гідні …» (як варіант вам “ще рано, вже пізно …”), то швидше за все, вона озвучує причину свого невдалого шлюбу, відсутність успішної кар’єри, або чогось іншого , важливого для неї.

Читайте також:  Які нововедення готує Верховна рада автомобілістам

Як повернути:

1. Згадайте ситуацію, коли вас образили, образили або «подарували» переконання, яке ви зараз носите з собою. Що ви зараз відчуваєте? Як це вплинуло на ваше життя?

2. Розслабтеся, закрийте очі і сконцентруйтеся на внутрішніх відчуттях і образах. В якій частині тіла ви зберігаєте свій «подарунок»? Уявіть і відчуйте це.

3. Розпочніть відтворення образ людини, який «подарував» вам цю «принадність». Дивіться прямо на нього, випромінює впевненість у тому, що робите.

4. Подумки дістаньте з себе «подарунок» і віддайте цій людині. Скажіть йому: «Я тебе прощаю, але подарунок не приймаю». Робіть це спокійно, без думок про помсту, докорів і пояснень.

5. Спостерігайте, як буде змінюватися образ людини. (Як правило людині соромно, або виглядає розгубленим.) Що він буде робити з повернутими «подарунком»? Подякуйте його за цінний досвід, дайте зрозуміти, що вам більше цього не потрібно, відпустіть його образ.

6. Заповніть простір позитивною енергією. Для цього потрібно зрозуміти який новий образ ви готові прийняти на місце, що звільнилося? (як правило, виникає образ-антипод “подарунка”.) Уявіть його і відчуйте нові відчуття в тілі. Як змінюється ваше настрій ?

За допомогою даної техніки ви можете «роздати» все, що накопичили, незалежно від давності подій.

А щоб ваше подальше життя протікала більш гармонійно, тут же повертайте «подарунки» у «щедрі руки» дарувальників.

Приймайте тільки приємні, добрі і корисні подарунки!

Джерело.

Related Post