fbpx
Україна
“Подих осені”: погода на початку серпня остаточно зіпсується, чого чекати українцям

Після цього липневої спеки, який тримався в Україні в минулі вихідні і залишився до початку тижня, вже починаючи з вівторка прийде похолодання , яке будуть супроводжувати дощі на початку і в кінці тижня.

Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так, 30 липня, по всій території країни очікуються грозові дощі. Але температурв повітря буде досить спекотною – на заході, в центрі і півночі країни до +29, на півдні і південному сході до +32.

У середу 31 липня, дощі залишаться на переважної території країни, виключення складуть північні області. Разом з цим похолодає відразу на 3-4 градуси, а місцями і на 5-6.

На заході країни повітря прогріється максимум до +26. У центрі – до +28, на півдні до +29. А ось в окремих регіонах Сумської та Чернігівської областей – всього до + 20-21 градусів.

У четвер, 1 серпня, значно похолодає практично по всій країні.

Читайте також: Чарівні властивості: підпаліть лавровий лист у своєму будинку і ви будете приємно здивовані!

Дощі відступлять, але сонце буде осіннім. Максимальна темпаретура буде на півдні – до +29. У центрі і на півночі – до + 20-22.

У п’ятницю, 2 серпня, дощі повернуться на північ і захід України. Температура повітря в порівнянні з попереднім днем підвищиться на 1-2 градуси, але буде все також прохолодно.

У суботу, 3 серпня, температурний режим збережеться на рівні попереднього дня. Але дощі з грозами повернуться знову на всю територію України.

Related Post