fbpx
Україна
Похолодання і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень

Поки що бабине літо балує українців, проте синоптики недавно пообіцяли прихід відразу двох холодних циклонів.

У суботу, 22 вересня в західних областях України дощі, місцями сильні. На решті території країни хмарно з проясненнями.

Температура повітря вдень на заході від 16 до 22 градусів тепла, в іншій частині країни в середньому від 26 до 28 градусів вище нуля.

У неділю, 23 вересня західні області “поміняються місцями” з іншими – якщо на заході сухо, то по всій Україні проливні дощі. При цьому різко похолодає – вдень у західних і північних областях 14-16 градусів тепла, в центрі – 15-17 градусів, на сході і на півдні – 20-22 градуси.

Читайте також: ЧОМУ УКРАЇНСЬКУ КАРТОПЛЮ НЕ КУПУЮТЬ ЗА КОРДОНОМ І ЯКОЮ БУДЕ ЦІНА

У понеділок, 24 вересня дощі заллють західну, центральну і північну частини країни.

Стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і напередодні (хіба що ще на два-три градуси похолодає в східних областях). Середня температура повітря по Україні становитиме близько 16-19 градусів.

У вівторок, 25 вересня опади вже у всіх регіонах країни – при цьому на півдні очікуються грози. Похолодає ще більше – в західних і північних областях вдень вже від 9 до 12 тепла, в центрі – від 10 до 12, в східних областях від 13 до 17, і на півдні від 15 до 19 градусів вище нуля.

У середу, 26 вересня сухо тільки в Криму – на решті території України продовжать йти дощі. Температура повітря залишиться приблизно такою, як і у вівторок, хіба що в східних областях похолоднішає до 11-14 градусів тепла вдень.

Джерело.

Related Post

facebook