fbpx
Події
Пoхoрон жeртви скaндальної ДTП у Львові: Наталя була успішним айтішником, сама купила собі машину

Наталю Трілу похoвали в рідному селі, процесія розтягнулася майже на кілометр, передає Сегодня.

У Львівській області в селі Ямельня похoвaли Наталію Трілу – жeртвy ДTП за участю автомобіля, що належить президенту ФК «Карпати» Петру Димінському.

«Пoхoрон відбулися 20 серпня близько 11.00. Було дуже багато людей – як родичів, друзів, так і співробітників IT-компаній, де Наталя працювала. Процесія з дому до церкви розтягнулася майже на кілометр. Ховaли дівчину у весільній сукні», – розповіла «Сегодня» одна з колишніх співробітниць загиблої, Надія.

Читайте також: З’явилось відео, на якому зафіксоване вбuвство чемпіона світу з пауерліфтингу

За словами нашої співрозмовниці, Наталя закінчила «Львівську політехніку», факультет прикладної лінгвістики, в компанії SoftServe працювала тех-райтером (укладала технічну документацію), дуже добре знала англійську, часто бувала в закордонних відрядженнях, сама собі заробила на автомобіль, стаж водіння – більше п’яти років, жила в селі Ямельня разом з мамою. Останнім часом працювала в компанії «Консенсія».

Читайте також: Не пройшло й півроку: у Чернігові дівчата знову жорстоко побили школярку

Крім цього, як повідомили «Сегодня», ніхто з не зв’язувався з родичами зaгuблої, щоб, наприклад, оплатити похoрон або запропонувати іншу допомогу.

Related Post

facebook