fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
Показала зайве: 53-річна Лоліта осоромилася на сцені (фото)

Барі Алібасов поділився з шанувальниками на сторінці Instagram несподіваним відео.

Засновник групи “НА-НА” і продюсер Барі Алібасов поділився з шанувальниками на сторінці Instagram несподіваним відео з церемонії вручення музичної премії “Золотий грамофон”.

Під час премії 53-річна співачка Лоліта Мілявська показала зайве. Виконавиця вийшла на сцену за нагородою і осоромилася.

Лоліта виконала уривок зі своєї пісні “Титанік” і влаштувала несподівані танці. Задерши сукню, співачка продемонструвала глядачам нижню білизну.

“Лоліта показала все, чим багата”, – підписав відео Барі.

15057172_191191284618788_5597604411288322048_n

lolita-2

Читайте також: НОВИЙ РІК 2017: ЯК КРАЩЕ ЗУСТРІЧАТИ РІК ВОГНЯНОГО ПІВНЯ

Джерело.

 

Related Post