fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Поліцейським офіційно заборонили матюкатися на роботі і поза нею

Без погроз, іронії і міцного слівця.

Полісменів вчать по-новому комунікувати з громадою. Задля цього розробили правила етичної поведінки поліцейських.

Своєрідний етичний кодекс для копів вже затвердили в МВС і опублікували на сайті Верховної ради. Зазначається, що вимоги розповсюджуються на всіх, хто служить в Нацполіції. Дотримуватись їх поліцейські мають і поза роботою.

Зокрема, не лихословити та не бути зверхніми при спілкуванні з українцями.

Читайте також: WI-FI: МОВЧАЗНИЙ ВБИВЦЯ, ЯКИЙ ВБИВАЄ НАС ПОВІЛЬНО

Джерело.

Related Post