fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Полозов про заборону Меджлісу: У Криму татар чекають важкі часи

Відносно кримських татар можуть з новою силою початися репресії

Кримських татар чекають важкі часи після того, як російський суд визнав законною заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Про це в Facebook написав адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката, після заборони Меджлісу, в Криму татарам доведеться дуже важко, проти яких почнуться репресії.

“Репресії російської влади в Криму щодо кримських татар продовжаться з новою силою. Під основний удар молота репресій потраплять залишилися в Криму члени цього представницького органу кримських татар. Нагадаю, вже другий рік влади РФ утримують в СІЗО заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза. Триває кримінальну справу стосовно іншого заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. Немає ніяких сумнівів, що скоро їх доля розділять і інші члени Меджлісу. У зоні ризику також і ті, хто має з ними контакти і спілкування, ті, хто висловлює активну особисту позицію, відмінну від думки російської влади і кримських колабораціоністів”, – написав Полозов.

Він додав, що далі все буде тільки гірше.

Читайте також: На Донеччині штампували українські паспорти для «Л/ДНР»

Джерело

Related Post