fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Польща оприлюднила відео зустрічі Путіна і Туска після Смоленської катастрофи

Міноборони Польщі оприлюднило відеозапис з розмовою тодішніх прем’єрів Польщі і Росії Дональда Туска і Володимира Путіна після Смоленської катастрофи.

Відео, яке було представлене на засіданні комісії з оборони Сейму, опубліковане на каналі Міноборони Польщі в YouTube.

На відеозаписі Володимир Путін та екс-глава МНС Сергій Шойгу пояснюють Туску, що якщо б літак продовжив рух ще 800 м, то міг би зіткнутися з будівлею, де розташовані фабричні цехи.

Разом вони оглядають місце катастрофи в супроводі кількох десятків людей.

Також Шойгу розповів Туску про траєкторію і напрямок руху лайнера.

“В результаті в 200 метрах звідси відбулося перше зіткнення з землею. І за рахунок того, що у нього були випущені шасі, він, природно, перекинувся, і все це тут сталося, після чого сталося загоряння”, — сказав Шойгу.

Путін пізніше висловив Туску версію про помилку пілота.

Раніше міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що розпорядженні відомства є записи розмов колишнього прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска з Володимиром Путіним від 10 квітня 2010 року, коли сталася Смоленська катастрофа.

Читайте також: Що і хто підпадає під українські санкції

Джерело

 

 

Related Post