fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Полторак вказав в е-декларації більше мільйона і третину квартири

Цінними паперами, відповідно до декларації, Полторак або члени його сім’ї не володіють.

Міністр оборони України Степан Полторак подав електронну декларацію, в якій задекларував 1 млн 150 тис. грн і 42 тис. дол. готівки, а також заощаджень у банку на суму 168 тис. 377 грн.

В е-декларації Полторак вказав, що володіє 33,3% квартири загальною площею 89 кв. м, купленої в 2001 році. Його дружина Інна Полторак володіє ще 33,3% даного житла.

Також дружина міністра в 2014 році придбала житловий будинок площею 39,8 кв. м і земельну ділянку площею 941 кв. м.

Крім того, дружина Полторака володіє автомобілем Smart Micro 2002 року випуску, в той час як у міністра оборони, згідно з е-декларацією, машини немає.

Цінними паперами, відповідно до декларації, Полторак або члени його сім’ї не володіють.

За 2015 рік міністр задекларував 266 тис. 498 грн зарплати і 76 тис. 280 грн гонорарів або інших виплат за цивільно-правовими угодами.

Крім того, Полторак задекларував за 2015 рік подарунків у негрошовій формі на 8 тис. 610 грн.

Міністр також має готівкові кошти на суму 1 млн 150 тис. грн і 42 тис. дол. і банківські вклади в “Укрексімбанку “на суму 168 тис. 377 грн.

У свою чергу дружина міністра в 2015 році в Національній академії національної гвардії України заробила 51 тис. 248 грн і отримала відсотки від вкладів у “Приватбанку” на суму 32 тис. 020 грн.

Читайте також: АНДЖЕЛІНОЮ ДЖОЛІ ЗАЦІКАВИЛИСЯ ОРГАНИ ОПІКИ

Джерело.

Related Post