fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Поляки оштрафували українців за тризуб на машині

Подружжя українців із карпатського Добромиля Світлана і Василь Проники вражені прикрим інцидентом у прикордонному пропускному пункті “Смільниця-Кросцєнко”.

Наклейка із золотим тризубом на багажнику автомобіля подружжя Проників стала причиною конфлікту.

“Польський страж гранічний”, глянувши на наше авто, одразу заметушився і вказав на тризуб на багажнику. Мовляв, у Польщі закон це забороняє. Ми здивувалися, адже тризуб не створює аварійної ситуації, нікому не заважає”, – розповідає Світлана Проник.

“Страж гранічний” каже: або ви знімаєте тризуб, або я виписую штраф! Повторив це кілька разів. Наші пояснення, що їдемо транзитом, на нього не вплинули”, – додає Світлана.

Проники були шоковані вимогою зняти тризуб. Адже їздили з ним на авто через польський кордон не раз, і ніколи їм за це ніхто не дорікав.

“Нас щоразу зупиняють німецькі поліцейські для перевірки документів, причому кілька кілометрів їдуть за машиною, доки зупинять, – і їх наш тризуб не цікавить”, – каже жінка.

Українське подружжя знімати тризуб відмовилося – тож змушене було сплатити 100 злотих штрафу.

“Йшлося про принцип. Ми з чоловіком сприйняли вимогу зняти державний герб як зневагу. Вирішили заплатити штраф, але не знімати нашу святиню”.

У прес-службі коменданта Бещадського відділу прикордонної служби Польщі обіцяли вивчити цей інцидент.

Українська громадськість у Польщі обурена “справою Проників” і через місцевих юристів збирається довести, що накладені прикордонниками санкції на співвітчизників – безпідставні.

Читайте також: СЕНАТОРИ ЗАКЛИКАЮТЬ ТРАМПА НАДАТИ УКРАЇНІ СМЕРТЕЛЬНУ ЗБРОЮ

Джерело.

Related Post