fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Світ
Помер екс-президент Ізраїлю Шимон Перес

Політика рятували з 13 вересня

Екс-президент Ізраїлю Шимон Перес помер на 94-му році життя. Стан 93-річного Переса різко погіршився цього тижня – після перенесеного раніше цього місяця інсульту, повідомляє Reuters.

Перес був доставлений до лікарні 13 вересня для медогляду. В ході медичних процедур його стан різко погіршився. Лікарі повідомили, що Перес переніс інсульт.

На ранок наступного дня крововилив в мозок зупинився. Пізніше повідомлялося, що стан Переса після інсульту покращився, але залишається важким.

5 вересня Перес переніс операцію з установки кардіостимулятора. Операція проводилася під місцевим наркозом. Вже наступного дня він був виписаний з клініки.

Політична кар’єра Переса тривала понад 70 років. Перес з 1959 по 2007 постійно обирався депутатом кнесету, а також двічі був прем’єр-міністром Ізраїлю.

Читайте також: Помер творець мультфільмів «Вінні-Пух» і «Жив-був пес»

Джерело

Related Post