fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Світ
Помер режисер фільму “Восьма миля”

Кертіс Хенсон помер на 72 році життя “з природних причин”.

У США помер відомий режисер Кертіс Хенсон, який прославився фільмами “Секрети Лос-Анджелеса” і “Восьма миля”, передає Reuters. За першу стрічку він був удостоєний премії “Оскар”.

На момент смерті Хенсону був 71 рік. Помер він, перебуваючи в своєму будинку в районі Голівуд-Хіллз в Каліфорнії, де його і виявили медпрацівники.

За словами представника лос-анджелеської поліції, помер Хенсон “з природних причин”.

Відомо, що режисер ще кілька років тому відійшов від справ через хворобу Альцгеймера.

Найбільш відомими його роботами є також “Дика річка”, “Вундеркінди” та “Подалі від тебе”.

Читайте також:СЕСТРА ЛЕГЕНДАРНОГО ФУТБОЛІСТА ВБИТА НА ДОРОЗІ

Джерело.

Related Post