fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Здоров'я
Помідори небезпечні для здоров’я: кому заборонено їх їсти

Здавався б, багатий вітамінами помідор opгaнiзму може приносити лише користь. На противагу цій думці, лікарі твердять, що томати шкодять певним людям.

Томати протипоказано їсти при:

Алергії на помідори

Причина харчової алергії на томати криється у наявності в них певних антигенів – антоцианіна і лікопену. Симптомами харчової алергії є: нудота, блювота, біль у шлунку, нежить та набряклість.

При жовчнокам’яній хворобі

Opганічні кислоти з томатів беруть участь у процесі травлення. Також вони мають здатність активізувати діяльність шлунка, підшлункової залози, здатні посилювати моторику кишечника.

При наявності каменів у жовчному міхурі

Вони мають досить активний жовчогінний ефек і можуть викликати спазми в жовчному міхурі, зрушення каменів і закупорку жовчовивідних шляхів, наслідки чого можуть бути вельми сумні.

При захворюванні нирок

В томатах міститься так звана щавлева кислота. Її велика кількість негативно впливає на водно-сольовий обмін. Вживання консервованих помідорів викликає зростання каменів у нирках.

При хворобах суглобів

У зв’язку з наявністю тієї самої щавлевої кислоти томати мають здатність викликати сильні болі в суглобах людини.

Тому тим, хто страждає від захворювання oпopнo-рухового апарату і вже мав проблеми зі суглобами, також не рекомендується їсти помідори.

При запаленні підшлункової залози

При панкреатиті не слід вживати овочі і фрукти, що містять багато кислот, оскільки вони подразнюють її ніжну і запалену слизову. Особливо протипоказані в цей період нестиглі і зелені томати.

Помідори несумісні з виразкою шлунка

Якщо ж у вас гостра фаза однієї із цих хвороб, то бажано і зовсім виключити їх зі свого раціону.

Читайте також: ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЧИМ ЗАГРОЖУЄ ЗАХВОРЮВАННЯ НА ГРИП ПІД ЧАС ВAГIТНOCТI

Як найкраще вжити помідори, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю?

Краще не вживати томати одночасно з хлібом. Це може викликати підвищену газовиділення і здуття живота. Щоб подібних проблем не виникало, тим часом як ви з’їли хліб і помідор має пройти не менше 2-3 годин.

Бажано не поєднувати помідори на одній тарілці з м’ясом, яйцями і рибою. Це важко впливає на шлунково-кишковий тракт, особливо – на підшлункову залозу.

Також не слід запивати їжу томатним соком – він розбавить виділяються opгaнми травлення речовини, і це стане перешкодою для здорового процесу перетравлення їжі.

Томатний сік – це самостійний прийом їжі. Тому, якщо ви хочете поласувати томатним соком, має пройти не менше півгодини після останнього прийому їжі.

Джерело.

Related Post